برگزاری مسابقه اختصاصی چاپار در بخش جنبی شانزدهمین دوره مسابقات بین المللی ACM

۱۲ آبان , ۱۳۹۵

‌‌بسمه تعالی

شانزدهمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشجویی ACM ICPC از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری دانشگاه KTH سوئد و دانشگاه صنعتی Jagiellonian لهستان تدارک یافته و به طور همزمان در این سه دانشگاه در تاریخ ۱۴ آبان برگزار خواهد شد.
مسابقه برنامه نویسی ACM ICPC (مسابقه بین المللی برنامه نویسی دانشجویی) شامل یک سلسله رقابتهایی است که به صورت مرحله ای و به منظور کسب سهمیه برای حضور در مرحله جهانی بین تیم های دانشگاهی برگزار می‌شود و اصلی‌ترین شرکت‌کنندگان آن، دانشجویان رشته‌های علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق و ریاضی هستند.
این مسابقه زیر نظر انجمن ماشینهای محاسباتی ACM که معتبرترین انجمن جهان در رشته‌های علوم و مهندسی کامپیوتر است، برگزار می‌شود. در سال گذشته ۴۰ هزار و ۲۶۶ دانشجو از ۲ هزار و ۷۳۶ دانشگاه و ۱۰۲ کشور جهان در این مسابقه شرکت کردند.
مجموعه سرویس های چاپار نیز به عنوان حامی و اسپانسر این دوره مسابقات تعیین شده است و در بخش جنبی این مسابقات، مسابقه اختصاصی برنامه نوسی را تدارک دیده است که به دو نفر برگزیده دو نیم سکه اهدا خواهد کرد.
شرکت در این مسابقه توسط تمامی افراد آزاد است و علاقه مندان تا پایان ۲۱ آبان ماه می توانند برنامه های خود را به ایمیل ACM@Chmail.ir ارسال نمایند.

 


 


 


 

Tags:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*